Bottega Verde


Head Bottega Verde sõbrad!

Kurbusega peame teatama, et sulgeme Bottega Verde kauplused pärast viieaastast tegutsemisaega Eestis ja ütleme siira tänutundega kõikidele oma headele klientidele “Hüvasti!”
Täname, et olete olnud meiega need 5 aastat!
Meie e-pood jätkab lao lõpumüügiga kuniks kaupa jätkub.

Bottega Verde on üle 40-aastase ajalooga Itaalia perefirma, mis toodab looduskosmeetikat. Palazzo Massaini Toskaanas on Bottega Verde sünnipaik ja kodu, mille päikselistel põldudel kasvatatakse punaseid viinamarju, oliive, lavendlit ja kaera läbi aegade populaarseimate tootesarjade jaoks. Bottega Verde tootearenduslabor on paik, kus kohtuvad kaks maailma – loodus ja teadus. Looduslike ekstraktide ja innovaatiliste meetodite kombineerimisel on loodud lai valik suurepäraseid nahahooldustooteid nii nooremale kui küpsemale nahale. Bottega Verde valikust leiab tootesarju nii näo, keha, juuste kui jalgade eest hoolitsemiseks, vanni nautimiseks, meikimiseks ja küünte hoolduseks, tooteid meestele ja beebidele ning rikkalikke kinkekomplekte jõuludeks.Bottega Verde valikust leiab tootesarju nii näo, keha, juuste kui jalgade eest hoolitsemiseks, vanni nautimiseks, meikimiseks ja küünte hoolduseks, tooteid meestele ja beebidele ning rikkalikke kinkekomplekte jõuludeks.

Enamus Bottega Verde toodetest ei sisalda parabeene, formaldehüüdide vabastajaid, silikoone, sulfaate ega EDTA-d. Tooteid ei testita loomadel.

Facebook
E-pood

Back to top