Meie

Meie – see on suur L’Dolcevita perekond.

Janek Birnbaum, L´Dolcevita OÜ juhataja
Janek Birnbaum
L’DolceVita juhataja

L ́Dolcevita OÜ on kahele Eesti perele kuuluv jaekaubandusettevõte, mis toob väärt kaubamärke frantsiisi alusel maale juba üle 15 aasta. Alustasime Kanada naiste pesubrändiga La Senza, mille naised Eestis, Lätis ja Leedus kohe hästi omaks võtsid. Seitse aastat hiljem (2012) lõpetasid kaubamärgi omanikud tegevuse Euroopas ning jõudsime järgmiste kaubamärkideni. Täna opereerime CHANGE Lingerie pesu ja OKAIDI lasterõivaste kauplusi Eestis ja Lätis. Alates aastast 2017 esindasime Eestis Itaalia looduskosmeetika brändi Bottega Verde, paraku olime sunnitud 2021 aasta kevadel seoses COVID-19 epideemiast tulenevate piirangutega kaubanduses Bottega Verde kauplused ja e-poe sulgema.

“Seadsime algusest peale eesmärgiks pakkuda kompromissitult väga head teenindust, millest on välja kasvanud meie tänane ühine ja kokkuliitev eesmärk: loome iga päev parimaid ostuelamusi, pakkudes kauplustes suurepärast klienditeenindust, laia valikut kvaliteetseid bränditooteid ning kaunist ostukeskkonda.” Janek Birnbaum, OÜ L ́Dolcevita juhataja.


Meie usume, et kvaliteetsest kaubast üksi ei piisa. Et pakkuda ostuelamust, on vaja väga head teenindust. Inimesi, kes hoolivad ja soovivad täita iga päev klientide väikseid unistusi – leida lapsele mõnusad riided, milles ta võib unustada ennast mänguhoogu või kingad pisipõnni esimesteks sammudeks, tunda end uues pesus seksikalt ja enesekindlalt jpm.


Tekkis huvi ja soovid tulla meile tööle? Tule tiimi!


Meie inimesed

Meie – need on hoolivad inimesed, kes täidavad iga päev klientide unistusi, nii kauplustes kui kontoris kõike ettevalmistades.
Meie – need on iga päev midagi uut õppivad, isiklikult arenevad ja särasilmsed tiimiliikmed.
Meie – need on inimesed nagu Sina ja mina, oma isiklike elude, unistuste, väikeste kiiksude ja põnevate hobidega, mis meid ka tervikuna rikastavad.

Meil on Eestis ja Lätis kahe kaubamärgi peale kokku 77 töötajat.

Loe, miks meie inimestele meeldib siin töötada.

Alesja

L’Dolcevita on minu jaoks parim töökoht – meeletult toredad ja toetavad töökaaslased. Ma olen seal palju õppinud ja arenenud. Minu töö ja tiim annavad mulle palju motivatsiooni ja jõudu edasipürgimiseks.

Kea

On suur rõõm töötada sellises ettevõttes nagu L’Dolcevita, kus kogu tiim on väga ühtehoidev ja toetav, alustades kolleegidest, kellega iga päev koos töötan, kuni juhtkonnani. Uued väljakutsed, võimalus areneda ja klientide positiivne tagasiside motiveerib endast veelgi rohkem andma.

Julia

Mulle meeldivad minu tööandja L’Dolcevita väärtused – avatud, lihtne ja hooliv. Täpselt selline püüan ma olla ka igapäevaelus ning oma töös klientidega. Ma olen veendunud, et siiras, hooliv ja osavõtlik teenindus pakub ka meie kliendile meeldejääva ja hea emotsiooni.

Raili

Raili

Tunnen, et Dolcevitas on iga töötaja oluline, igaühel on oma roll täita ja kõik inimesed loovad kokku ühise terviku. Dolcevita olen valinud sellepärast, et me oleme kui üks suur tore kokkuhoidev pere, kus kõik inimesed on võrdsed.

Rita Kolehmainen

Rita

Olen uhke, et töötan just selles ettevõttes ja et mul on selline töökoht. Olen ise väga naiselik ja samuti on töökoht ning tooted väga naiselikud. Kuna saan klientidelt nii palju positiivset tagasisidet, annab see mulle hea enesetunde ja alati  rõõmsa tuju tööd teha.

Maria

Töötamine ‘L’DolceVitas pakub mulle igapäevaellu vaheldust ja põnevust – iga klient on erinev, iga olukord samuti. Tulen rõõmuga tööle, sest tean, et alati on ootamas väga palju positiivset tagasisidet – nii klientidelt kui tiimilt.

Aigi

Mulle meeldib L’Dolcevita õhkkond, mis on toetav, avatud tagasisidele ja arengule – olen saanud väga palju ise kaasa rääkida, saanud võimaluse “kastist välja” mõelda ning proovida uusi vorme enesearengus. Saan olla mina ise ning tunda end vajaliku ja hinnatuna.

Jurgita

Minu jaoks on ‘L’DolceVita tõeliselt inspireeriv – väike, toetav ja sõbralik, aga samas enda vastu nõudlik ja alati edasipürgiv. Mulle meeldib, et mul on oma töös piisavalt iseseisvust, aga samas on alati olemas tiim, kes vajadusel kaasa mõtleb ja abiks on.

Santa

Pean tunnistama, et enne L’DolceVitat ei tundnud ma moemaailma vastu erilist huvi. Aga nüüd olen palju õppinud ja see paelub mind – pesuvaldkond on eriline, pead tundma mudeleid, suuruseid, istuvuse eripärasid ning loomulikult valdama suurepärast teenindusoskust.

Katrin

Minu jaoks on L’DolceVitas head ja mõistvad juhid, mõnus tiim, kellega igapäevaselt koos töötame, lahedad firmapeod. Siin töötades olen aru saanud, kui tähtis on pakkuda parimat klienditeenindust.

Katrin

Minu jaoks on see unelmate töökoht – koosolekukultuurist rikkumata, autoritaarset juhtimisstiili mitteviljelev, töötajat inimesena väärtustav ja klienti kuningana kohtlev ettevõte ei ole Eestis just tavapärane nähtus.

Else

Hea on töötada ettevõttes, kus oluline on kvaliteet ja esimesel kohal alati inimesed – nii kliendid kui töötajad. Oleme siin kõik oma ala fännid – motiveerime ja täiendame üksteist. Igav ei hakka kunagi, sest trendid ja tehnikaareng on pidevas muutumises ning väljakutse on olla samm kogu aeg klientide ootustest ees.

Back to top