Brändid


CHANGE Lingerie

Pesudisainer Lissi Lid ja ettevõtja Claus Walther Jensen ja kohtusid aastal 1997 – kokku sai 35 aastat pesudisainikogemust ning ettevõtlikkus hakata tootma unikaalset, aga hea hinnaga pesu Skandinaavia naistele. 2001 avati Taanis, Ringstedis ka esimene esinduspood.Tänaseks on Euroopas ja Kanadas üle 200 Change Lingerie kaupluse.

CHANGE Lingerie hindab iga naise loomulikku ilu. Seepärast ei dikteeri ka meie pesu, kuidas Sinu keha peaks välja nägema, ega luba Sind muuta uueks. Vastupidi, pakume Sulle laias valikus erinevaid lõikeid, nende hulgast leiad endale kindlasti sellise, milles tunned end ilusana, mille kaudu saad ennast väljendada ning avastada endas naiselikkuse parimaid külgi.

Meie kindel põhimõte on, et rinnahoidja peab alati rõhutama Sinu parimaid külgi.

Kõikides CHANGE Lingerie kauplustes üle maailma töötavad põhjalikult koolitatud teenindajad, kes aitavad Sul välja valida rinnahoidja, mis tõstab esile just Sinu parimad küljed.

Facebook
Instagram
E-pood
Change Lingerie kauplused


Okaïdi

Okaïdi on Prantsusmaalt pärit globaalne lasterõivaste ja -jalatsite kaubamärk, mis pakub autentset ja trendikat moodi lastele vanuses kuni 14 aastat. Okaïdi on omapärane ja personaalne ning toob lastes välja spontaansuse, entusiasmi, lihtsuse ja elurõõmu. Brändi väärtused:

Kaasaaegne – ajaga kaasaskäiv esteetika, mis toetub kollektiivse mälu sümbolitele ja võimaldab igal lapsel väljendada oma maitset ja eripära.

Kättesaadav – olla kättesaadav kõigile ja pakkuda parimat osa kaubamärgist parima hinnaga.

Universaalne – kollektsioonid ja väärtused, mis lähendavad kõiki kultuure ja ühendavad kõiki maailma lapsi. Kaubamärk, mis on esindatud 52 riigis.

Loominguline – lapsepõlve kollektsioonidest inspireeritud kultustooted on kujundatud koostöös tunnustatud disaineritega ja kättesaadavad suuremale osale inimestest.

Jätkusuutlik ja uuendusmeelne – lapse vajadustele kohandatud kasulikud ja lisandväärtusega eksklusiivsed tooted: vastupidavad ja funktsionaalsed, mängulised ja tehnilised, ökoloogilised ja kvaliteedimärgisega.

Kohuse- ja vastutustundlik – läbi 12 väärtuse, mis on seotud lapse õigustega, teeb Okaïdi teavitustööd ja julgustab lapsi tegutsema, vastutama ja õnnelik olema. Okaïdi võtab endale kohustuse aidata kaasa edusammudele, et maailm areneks kasvavat last toetavalt: ACT FOR KIDS!

Facebook
E-pood
Okaidi kauplused

Back to top