Sündmused

CHANGE Lingerie TC Spice

Avasime uue CHANGE Lingerie kaupluse Riias

Meil on hea meel teatada, et avasime Riias Spice keskuses esimesena Balti riikides CHANGE Lingerie uusima kontseptsiooniga kaupluse. Spice on pidevalt arenev ja inspireeriv kaubanduskeskus, mida külastab igal aastal 10 miljonit inimest. Keskus koondab üle 180 kaubamärgi, nende hulgas on nüüd ka CHANGE Lingerie.

Loe edasi

Suvised lasteriiete soovitused

Et täiel rinnal suve nautida, on kindlasti asjakohased lõbusad, mugavad ja aktiivset tegevust soosivad rõivad. Järeleandmisi ei tohiks teha ka materjali valikul – kvaliteetsed lasteriided olgu valmistatud kangast, mis on väikelapse õrna naha vastas hea ja turvaline. Millega siis laste garderoobi vastu suve täiendada?

Loe edasi

Milliseid riideid varuda beebile enne sündi?

Kui palju ja millised riided oleks beebile mõistlik enne sündi valmis varuda? Okaïdi brändijuht Maris  ja Eesti Okaïdi kaupluste juhataja Katrin käisid Delfi Pere ja Kodu podcastis “9 kuud” jagamas nõuandeid, kuidas valmistuda ette elu üheks tähtsamaks sündmuseks – kui majja tuleb beebi.

Loe edasi
OÜ L´Dolcevita

Tähistame 15. sünnipäeva!

Täna 15 aastat tagasi avas OÜ L´Dolcevita oma esimese, Kanada pesubrändi La Senza kaupluse Ülemiste keskuses. Juba siis jäi klientidele silma mitte ainult eristuv ja trendikas pesuvalik, vaid ka müügipersonali soe vastuvõtt kaupluses. Oleme valitud suunale kindlaks jäänud ja jätkuvalt on meie missiooniks luua parimaid ostuelamusi kõikidele oma klientidele.

Loe edasi

Lasteriiete e-pood okaidi.ee nüüd avatud

20.aprillil 2020 avasime Okaïdi Eesti e-poe. Okaïdi on lasterõivaste ja -jalatsite kaubamärk Prantsusmaalt. Okaïdi valikus on riided ja jalanõud lastele vanuses 3-14 aastat. Obaïbi kollektsioonid on vastsündinutele ja beebidele vanuses 0-3 aastat.

Loe edasi

CHANGE Lingerie naiste pesu e-pood nüüd avatud!

10.aprillil 2020 avasime CHANGE Lingerie Eesti e-poe. Nüüd on võimalus osta kvaliteetset pesu ka internetist. CHANGE Lingerie paistab silma eriti laia suuruste valikuga, kokku on valikus 88 erinevat rinnahoidja suurust.

Loe edasi

Bottega Verde e-pood pälvis turvalise ostukoha märgise

Bottega Verde e-poes ostlemise turvalisus on nüüd saanud ametliku kinnituse ka Eesti E-kaubanduse Liidu poolt. Eesti E-kaubanduse Liit väljastab usaldusmärgist “Turvaline ostukoht” e-poodidele, kes oma tegevuses täidavad kõiki märgise saamiseks esitatud tingimusi.

Loe edasi

88 erinevat naist, 88 erinevat rinnahoidjasuurust

Ideaalne istuvus igale naisele – lubadus, mis oli kandvaks ideeks 2.oktoobril Kopenhaagenis toimunud CHANGE Lingerie moeetendusel ”We celebrate women”. Naiste kehakujude mitmekesisus on CHANGE Lingerie suurim inspiratsioon ja väljakutse.

Loe edasi

5 populaarsemat rinnahoidjamudelit

Tutvustasime telesaates Hooaeg CHANGE Lingerie klientide seas kõige populaarsemaid rinnahoidjamudeleid Vaata 29.04.2019 eetris olnud saadet Hooaeg

Loe edasi

CHANGE Lingerie soovitab, kuidas valida rinnahoidjat

Jagasime soovitusi, kuidas valida perfektselt istuv rinnahoidja Vaata 9.03.2019 eetris olnud saadet Hooaeg  

Loe edasi

Change Lingerie konkurss

CHANGE Lingerie avas 2017 aasta sügisel 200-nda kaupluse. Tähistamaks juubelikaupluse avamist kuulutas CHANGE Lingerie välja rahvusvahelise pesumodellikonkursi, kuhu olid kandideerima oodatud kõik naised, olenemata rahvusest, vanusest või kehasuurusest. Loe konkursist lähemalt siit: 2017, Anne ja Stiil kuulutab välja CHANGE Lingerie pesumodelli konkurssi

Loe edasi

Okaïdi Beebisprint

Oleme alates 2013 a. korraldanud igal kevadel toredat üritust kogu perele – Okaidi Beebisprint. Lõbusa ja mängulise Okaidi Beebisprindi võistlusdistantsiks on 5 meetrit, mis tuleb osalejatel läbida roomates.  Osaleda saavad kõik põnnid, kes veel ei kõnni, kuid roomamine selge.  Ülimalt lõbusa ettevõtmise teeb ainulaadseks see, et võistlusel osaleda on võimalik […]

Loe edasi

Bottega Verde esimese kaupluse avamine

Itaalia tuntuim looduskosmeetika bränd Bottega Verde tähistas 10.05.2016 Ülemiste keskuses Baltikumi esimese kaupluse avamist. Pidulikule avamisüritusele oli lisaks brändiesindajatele ja ilugurmaanidele saabunud Itaalia suursaadiku abikaasa Maria Rosaria Brizi. Vaata galeriid

Loe edasi

Change Lingerie soovitused suvisteks pidudeks

Jagasime soovitusi, kuidas valida suviste pidulike sündmuste jaoks sobivat pesu. Vaata 3.05.2019 eetris olnud saadet Mis?Moodi Vaata lähemalt

Loe edasi
Back to top