Ettevõttest

L´Dolcevita OÜ on kahele Eesti perele kuuluv jaekaubandusettevõte, mis toob maale CHANGE Lingerie ja Okaïdi kaubamärke ning opereerib neid brändikauplusi Eesti ja Läti suuremates kaubanduskeskustes.

2005 Alustasime tegevust, avasime Kanada naistepesu brändi La Senza esimese kaupluse Tallinnas Ülemiste Keskuses.

2006-2011 Avasime 8 uut La Senza kauplust Eestis, Lätis ja Leedus.

2010 Võtsime üle Prantsuse lasteriietebrändi Okaïdi frantsiisiõigused Eestis ja Lätis ning avasime esimese kaupluse Ülemiste Keskuses, Tallinnas.

2011 Avasime uued Okaïdi kauplused Riias, Alfa ja Tallinnas Rocca Al Mare kaubanduskeskustes.

2012 Lõpetasid La Senza kaubamärgi omanikud tegevuse Euroopas. Sõlmisime frantsiisilepingu Taani naistepesu CHANGE Lingerie kaupluste avamiseks Eestis ja Lätis. Ehitasime 5 endist La Senza kauplust ümber ning avasime CHANGE Lingerie kaubamärgi all.

2016 Sõlmisime frantsiisilepingu Itaalia looduskosmeetika Bottega Verde kaubamärgile ning avasime esimese kaupluse Ülemiste Keskuses.

2017 Avasime Bottega Verde kaupluse Rocca Al Mare kaubanduskeskuses.

2018 Renoveerisime CHANGE Lingerie kauplused Ülemiste, Tasku ja Galerija Centrs kaubanduskeskustes, taasavades need uue kauplusekontseptsiooniga. Avasime esimese e-poe bottegaverde.ee.

2019 Opereerime kümmet brändikauplust Eesti ja Läti kaubanduskeskustes ning ühte e-poodi. kaupluste netomüük kokku moodustab 4,5 milj. eurot. Töötajate koguarv ületab 70.

2020 Avasime 2 uut e-poodi Eestis: changelingerie.ee ja okaidi.ee ning e-poe changelingerie.lv Lätis.

2021 Avasime Okaïdi e-poe Lätis: okaidi.lv

2021 Seoses COVID-19 epideemiast tulenevate piirangutega kaubanduses sulgesime kevadel pärast viieaastast tegutsemist Bottega Verde kauplused Eestis.

2023 Avasime uue kontseptsiooniga CHANGE Lingerie kaupluse Spice kaubanduskeskuses Riias.

Seadsime algusest peale eesmärgiks pakkuda kompromissitult väga head klienditeenindust, millest on tänaseks välja kasvanud meie ühine eesmärk ja ettevõtte missioon:

Loome klientidele parimaid ostuelamusi, pakkudes kauplustes suurepärast klienditeenindust, laia valikut kvaliteetseid bränditooteid ning kaunist ostukeskkonda.
Back to top