88 erinevat naist, 88 erinevat rinnahoidjasuurust

Ideaalne istuvus igale naisele – lubadus, mis oli kandvaks ideeks 2.oktoobril Kopenhaagenis toimunud CHANGE Lingerie moeetendusel ”We celebrate women”.

Naiste kehakujude mitmekesisus on CHANGE Lingerie suurim inspiratsioon ja väljakutse. Just seda tähistati ka moeetendusega, mis oma julguse ja suurejoonelisusega pakkus publikule võimsaid emotsioone.

Catwalkil esitleti kolme suunda pesudisainis, mille kaudu tuua esile naiselikkuse erinevaid tahke – must-valge, buduaar ja orhidee.

Eriliseks teeb toimunud show see, et kõiki laval esitletud pesukollektsioone on võimalik osta igast CHANGE Lingerie kauplusest üle maailma.  Vaid 2020 aasta kevad-suvine kollektsioon jõuab kauplustesse uuel aastal.

Etenduse lõpetas suurejooneline üllatusetteaste – lavale astusid ükshaaval naised publiku hulgast, kes heitsid seljast riided, kandes vaid rinnahoidjaid.  Nad esitlesid oma keha täpselt sellisena, nagu ta on – kokku 88 naist, kes kandsid CHANGE Lingerie 88 erinevat rinnahoidja mudelit ja suurust A-st kuni M-korvini.

Moeetendust oli jälgimas ka Eesti tuntud stilist Ženja Fokin, vaata tema muljeid üritusest siit

 

Back to top