Okaïdi müügikonsultant


Tule liitu meie rõõmsameelse tiimiga!

Meile Okaïdi tiimis meeldib klientidega OSTUELAMUST jagada, sest avatud ja sõbralik suhtlemine teeb tuju heaks ning annab positiivset energiat. Meie tipp-müüjad on jutukad, särtsakad ja julged.
Lapsed on meie jaoks oodatud külalised ja nende arvamus on meile väga oluline.

Milline on tööpäev Okaïdis?

Sinu peamine ülesanne on klientidele suurepäraste ostuelamuste pakkumine. Kas pole tore? Rahulolevad kliendid on põhjus, mille pärast müügikonsultant oma tööd teeb – nende naeratus ja tänusõnad on vägagi motiveerivad, võid meid uskuda!

Kes meist ei tahaks osta kaupa, mida soovitab professionaal, kes oma tooteid hästi tunneb ja kliendi soove poolelt sõnalt mõistab! Just selliseks professionaaliks oledki Sina! Meie töötajad teavad, et kliendid on rahul, kui müügikonsultant on nende jaoks alati olemas, kuulab neid, aitab leida just neile sobivad tooted ning tunneb hästi kaupa.

Lisaks klientidele vajab Sinu tähelepanu ja hoolt kauplus ise. Selle kaunina hoidmine on tähtis, sest siis on see kutsuv klientidele ning mõnus töökeskkond Sulle endale.

Meie kassasüsteem on lihtne ja arusaadav, nii et selgeks saavad selle kõik.

Müügikonsultandi tööpäevad ei ole kunagi üksluised, kuna kliendid ja nende soovid on erinevad. Ka kõigi toodete tundmaõppimine on põnev protsess. Kliendid hindavad väga Sinu tööd, sest tänu Sinu asjatundlikule nõustamisele leiavad nad tooted, millest nad veel kaua rõõmu tunnevad.

Mida pakume?

Oleme uhked oma läbipaistva palgasüsteemi üle. Palk koosneb tunni- ja tulemuspalgast, ehk siis lõplik palganumber on Sinu enda kätes ja juurde lisanduvad boonused.
Keskmiselt teenivad Okaidi müügikonsultandid 952 eurot kuus*. Olenevalt tulemustest ja palgaastmest võib töötasu olla veidi suurem või väiksem.
Kui Sind köidab moe põnev maailm, siis oled meie juures just õiges kohas. Põhjalike toote- ja müügikoolituste abil on Sul võimalik saada tõeliseks valdkonna müügispetsialistiks ja tänu saadud teadmistele ja oskustele on Sul tulemusi lihtsam saavutada.

Soodustame ettevõttesisest tõusu karjääriredelil. Mitu meie praegust kauplusejuhatajat on alustanud müügikonsultandina. Sinulgi on võimalik kõrgematele arenguastmetele pürgida. Oskuste ja tulemuste arengu korral kasvab ka Sinu palganumber.

Kui oled energiline, positiivne ning aegajalt ka veidi lapsemeelne,
siis SIND me just otsimegi!

Soovid midagi veel küsida? Lisainfot saad telefonil 53 029 934 või e-mailil: maris(at)okaidi.eeKandideeri siin:
    Sinu CV    Back to top